Spawacz/Ślusarz Rostock

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Niemcy

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- Przygotowanie montażu dużych rur wraz z transportem, pracami spawalniczymi i szlifierskimi

- Mocowanie elementów do rury według specyfikacji i zgodnie z parametrami

- Produkcja elementów zgodnie z rysunkami

- Badanie materiałów zgodnie ze specyfikacją produkcyjną

Wymagania:

- Ukończone szkolenie zawodowe w zawodzie metalowym

- Doświadczenie zawodowe jako monter w branży konstrukcji stalowych, budownictwa okrętowego, inżynierii strukturalnej lub podobnej

- Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie spawania MAG (135/136/138), a najlepiej wiedza w zakresie spawania łukiem krytym (121)

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- zarobki na poziomie 2500 - 3500 euro netto na miesiąc
- niemiecka umowa o prace
- cotygodniowe zaliczki,
- zorganizowane zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,
- dodatkowo płatne nadgodziny 25%
- klarowne i legalne warunki zatrudnienia

+49 176 212 30 202 ( watssap )