Spawacz Mag/Wig/Mig

Kategoria

Spawacz WIG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Umiejętność spawania metodą TIG/MIG/MAG
  • Spawanie cienkich blach
  • Praca według rysunków i instrukcji spawania
  • Samodzielna regulacja i obsługa urządzeń spawalniczych
  • Szlifowanie i wyrównywanie detali w zależności od potrzeb
  • Kontrola jakości gotowych elementów

Wymagania:

  • Znajomości j.niemieckiego
  • Doświadczenia w zawodzie
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Mile widziane prawo jazdy i własne auto
  • Ważne certyfikaty

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • Brak Zeitkonta
  • Możliwość pracy długoterminowej

+49 176 212 30 202