Spawacz Mag / Tig oklice Köln

Kategoria

Spawacz WIG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- solidna wiedza na temat budowy rurociągów
- wymagane są ważne ceryfikaty dla spawaczy zgodnie z ISO 9606, AD 2000 i dyrektywą dotyczącą urządzeń ciśnieniowych
- pożądane jest praktyczne doświadczenie w zakresie WIG, MAG i E-Hand dla stali czarnej i stali nierdzewnej
FM3 , FM5 i jeśli to możliwe FM6

Wymagania:

- Znajomości j.niemieckiego
- Doświadczenia w zawodzie

- Wykształcenie kierunkowe
- Mile widziane prawo jazdy i własne auto
- Ważne certyfikaty

Oferujemy:

- Zakwaterowanie w dobrym standardzie
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
- Brak Zeitkonta
-Możliwość pracy długoterminowej

Wymagane dokumenty:

- CV

+49 176 212 30 202 ( watssap )