Spawacz zbrojeń- Belgia! 17,13 €! od zaraz!

Lokalizacja

Dilsen , Belgia

Opis stanowiska

  • spawanie zbrojeń na podstawie rysunku technicznego,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,
  • spawanie punktowe.

Wymagania

  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie na podanym stanowisku,
  • własny samochód,
  • znajomość jednego z wymienionych języków: angielski, francuski, niemiecki, niderlandzki, włoski lub hiszpański,
  • chęć do podjęcia dłuższej współpracy, z perspektywą przeniesienia się do Belgii na stałe.

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę - z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez belgijskiego pracodawcę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 17,133 €/h brutto,
  • gwarantowane godziny pracy,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • 50 euro netto/msc dodatku za samochód,
  • 30 €/msc brutto dodatku transportowego + kilometrówka,
  • zakwaterowanie,
  • dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • możliwość awansu,
  • pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu.