SPAWACZ WIG/TIG_ STAL NIERDZEWNA

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Dornbirn , Wörgl , Kufstein , Austria

Opis stanowiska

  • Spawanie metodą WIG/TIG elementów ze stali nierdzewnnej łącznie ze szlifowaniem i obróbką wykańczającą
  • Samodzielna i dokładna praca w oparciu o rysunki spawalnicze
  • Ciągła kontrola jakości wykonywanych detali
  • Praca w wymiarze 38,5 godzin /tydz.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza WIG/TIG
  • Wykształcenie techniczne (najlepiej w sektorze obróbki metali i blach)
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze mile widziane
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1
Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

Nasza oferta

  • Praca w stabilnej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach: umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne, 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld, 25 dni płatnego urlopu, Vorsorgekasse
  • Miesieczne wynagrodzenie netto ok € 2600,00 (min €16,65/h* + diety €26,40 netto/ dzień roboczy)
  • € 15,00 netto dodatku mieszkaniowego lub nieodpłatne zakwaterowanie
  • Gdy występują, wypłacane są należne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, dodatki zmianowe lub inne
  • Pomoc koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia