DEKARZ / BLACHARZ DACHOWY

Stawka

2 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Opis stanowiska

  • Prace dekarskie
  • Wykonywanie pomiarów, pokrywanie oraz izolacja dachów
  • Naprawy
  • Prace uszczelniające
  • Montaż rynien
  • blacharska dachów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dekarza/blacharza
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

Nasza oferta

  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach: umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne, 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld, 25 dni płatnego urlopu, Vorsorgekasse
  • Miesieczne wynagrodzenie netto ok € 2700 (min €2889,90/mies.* + diety €26,40 netto/ dzień roboczy)
  • € 15,00 netto dodatku mieszkaniowego lub nieodpłatne zakwaterowanie
  • Gdy występują, należne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, dodatki zmianowe lub inne
  • Pomoc koordynatorów przez cały okres trwania zatrudnienia