Spawacz TIG - stal nierdzewna + montaż | pokój jednoosobowy 92,50e/tydzień | Holandia

Stawka

560.00
(NETTO )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Meppel , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta w Staphors poszukujemy:
Spawaczy TIG  141 z doświadczeniem przy spawaniu cienkich blach ze stali nierdzewnej. Pracownik otrzymuje przygotowane wcześniej elementy i spawa je na podstawie rysunku technicznego. Elementy się mogą powtarzać (np. 20 sztuk), lecz nie jest to praca produkcyjna/seryjna, gdyż produkt tworzy się jednorazowo pod konkretne zamówienie klienta. Grubości blach 0,8 - 1,5 mm.
Firma zajmuje się produkcją mebli użytkowych oraz wyposażenia wnętrz w branży gastronomicznej, przemysłowej, medycznej, itp.

Przed startem pracy próbki na firmie.

560 - to kwota netto za 40h. ALL IN: zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, ubezpieczenie, darmowy internet, transport do pracy, przyłbica i ubrania robocze.

Wymagania

Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym - angielski lub holenderski
Certyfikat spawalniczy TIG
Doświadczenie w zawodzie i spawaniu cienkich blach ze stali nierdzewnej.
Chęć do podjęcia pracy długoterminowej
Umiejetnosc czytania rysunku

Nasza oferta

Umowę na podstawie CAO
Tygodniowe wypłaty
Dobre zarobki
Ubezpieczenie
Dojazd do pracy
Zakwaterowanie – pokoje jednoosobowe zamykane na klucz