Spawacz TIG Irlandia od 38-42 EUR/godz brutto

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Irlandia , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Irlandia, Cork (Irlandia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

⇒ MIEJSCE PRACY: IRLANDIA
⇒ ZAROBKI: 38-42€ BRUTTO/H - PRZY 50 GODZINNYM TYGODNIU PRACY (ZOB. DOKŁADNY OPIS)
⇒ KONTRAKT NA OKRES: DO 2 LAT
⇒ ZAKRES PRACY: SPAWANIE INSTALACJI RUROCIĄGÓW ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ

Wymagania:

Wymagania / Requirements:

-doświadczenie w branży farmaceutycznej lub petrochemicznej / experience in pharmaceutical or oil trade
-samodzielność w pracy i poza pracą / independence at work and out of work,
-przesłanie do nas aktualnego CV w j. angielskim, świadectw pracy, referencji od osób, które potwierdzą kwalifikacje kandydata poprzez formularz znajdujący się pod ogłoszeniem / send us a current CV in English (only as doc.), work certificates, references (PDF is OK) from people who will confirm the candidate’s qualifications through the form under this advertisement,
-udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat / documented experience 5 years,wymagana znajomość języka angielskiego 1/4 osoby / required knowledge of English 1/4 persons,

--chęć do wyjazdu za granicę / willingness to go abroad,
umiejętność pracy w zespole / ability to work in a team,
-wymagany Safe Pass (szkolenie BHP) - można zrobić na miejscu w Irlandii / Safe Pass required (Health and Safety training) - can be done on-site in Ireland

Oferujemy:

atrakcyjne zarobki samozatrudnienie w Irlandii - €38-42,00 brutto/h - przy 50 godzinnym tygodniu pracy - €1900-2100 na tydzień brutto / attractive salary - € 38-42,00 gross / h - 50 hour working week - €1900-2100 per week;
na umowie o pracę stawka €26,31 brutto/h
wypłata co tydzień / payment every week
samozatrudnienie w Irlandii - podatek 20%; klient pomaga w organizacji dokumentów / selfemployment in Ireland - tax 20%; client helps to set up documents
możliwe samozatrudnienie w Polsce - podatek 5% / possible selfemployment in Poland - tax 5%
zakwaterowanie zapewnione (płatne przez pracownika - ok €125/tydz.) / guaranteed accommodation (payable by the workers - app €125/week),
dojazd do pracy - pracodawca zapewnia samochód z wypożyczalni, uzytkownicy płacą sami za paliwo / commute to work - the employer provides rented car, workers pay fuel costs,
opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy / our assistance during work.dyspozycyjność / availability,

przez podany formularz