Spawacz TIG - Irlandia

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Irlandia

Opis stanowiska

Stanowisko: Spawacz TIG 141 – projekt farmaceutyczny
Lokalizacja: Cork, Irlandia
Ta praca jest dla osób, które były wcześniej w Irlandii i posiadają PPS No, Safe Pass!!!
Posiadają również: IPAF, Manual handling, praca na wysokości, tarcze ścierne.

  • Wymagany język angielski na poziomie średniozaawansowanym.
  • Wykwalifikowany monter instalacji wodno-kanalizacyjnych: Minimum 3 lata doświadczenia
  • Harmonogram pracy:
    • Od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w weekendy
    • Nadgodziny
  • Wynagrodzenie -> Wynagrodzenie w następującej wysokości:
    • €27,25 brutto/godz. pierwsze 39 godzin,
    • 40,87 € brutto/godz. po 39 godzinach,
    • 54,5 € brutto za godzinę w soboty po godzinie 11:00, niedziele i święta państwowe,
    • 40,87 €/godz. dziennie jest oferowane na pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania.

Jeśli powyższa oferta pracy wydaje Ci się interesująca nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś! CV prosimy przesyłać w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.