Spawacz TIG

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Anglia

Międzynarodowa firma zajmująca się technologią chłodniczą z siedzibą w Balzheim.

Produkuje systemy klimatyzacji i ogrzewania.

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Balzheim (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Bezpieczne dla promieni rentgenowskich spawanie metodą TIG czarnych rur stalowych o średnicach od 21,3 do 250 mm.

Wymagania:

- ważne świadectwo kwalifikacji spawacza zgodnie z normą ISO 9606 - 141WIG (warunek konieczny)

- doświadczenie zawodowe

- znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A1/A2

- prawo jazdy oraz własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:

- stawka: 13,50€ brutto/h

- dieta dzienna: 28€

- wynagrodzenie miesięczne: 2250€ netto przy pierwszej klasie podatkowej

- darmowe zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych lub w 1-osobowych płatne 4€/dzień

- możliwość nadgodzin

- umowa na czas nieokreślony