Spawacz produkcja Niemcy Hoyerswerda przy granicy, bez agencji!

Stawka

2 900.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Hoyerswerda , Niemcy

Opis stanowiska

  • spawacz MIG/MAG/WIG stal, konstrukcje stalowe i rury
  • odczyt dokumentacji i planow i spawanie zgodnie z planami i rysunkami

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego: , komunikatywnie  (tez do czytania dokumentacji)
  • dlugoletnie doswiadczenia  (min 1 rok)
  • doświadczenia w zawodzie spawacza mile widziane (doswiadczenia jako spawacz).
  • gotowosc do pracy w systemie zmianowym.

Nasza oferta

  • wynagrodzenie: 2900€ brutto podstawy na start i po okresie probnym podwyzka o 100-200€
  • premia roczna 1200€
  • nadgodziny mozliwe i platne extra 25%
  • dodatki za niedziele i swieta (50 i 100% extra)
  • niemieckie ubezpieczenie emerytalno-rentowe, (EXTRA EMERYTURA OD FIRMY, dodatkowo do panstwowej) socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce.
  • dzien probny (dzien otwartych drzwi) około 2-3 h pracy.