Spawacz MIG MAG -Zedelgem, Belgia

Stawka

17.94
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Zedelgem , Belgia

Opis stanowiska

  • Łączysz i spawasz różne elementy
  • Definiujesz materiały i metody spawania na podstawie instrukcji, dokumentów technicznych, planów, ...

Wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku – co najmniej 2/3 lata
  • Jeśli posiadasz certyfikat, to duży plus!
  • Znajomość języka angielskiego, chęć nauki języka niderlandzkiego
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • Umowa bezpośrednio z Klientem (bez agencji)
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, od 17,94 EUR brutto + dodatki zmianowy 12,5%
  • Kupony na posiłki o wartości 7 EUR za dzień pracy
  • EXTRA: 40 euro dziennie diety przez pierwszy miesiąc pracy
  • Pokój w hotelu - pierwszy miesiąc GRATIS (opłacony przez pracodawcę)
  • Bony ekologiczne o wartości 250 euro (raz w roku)
  • Odzież i buty robocze
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Praca dwuzmianowa