SPAWACZ ALUMINIUM - MIG MAG, Belgia - WYSTARCZĄ PODSTAWY JĘZYKA!

Stawka

14.74
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Kortemark , Belgia

Opis stanowiska

spawanie w firmie produkującej naczepmy - z rolek aluminium po gotowy produkt

Wymagania

  • umiejętność czytania planów
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • jeżeli posiadasz certyfikat - świetnie, możesz spawać zbiorniki
  • jeżeli nie posiadasz uprawnień, ale masz doświadczenie - również znajdziemy dla Ciebie miejsce!

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - od 14,74€ (po dwóch tygodniach pierwsza podwyżka!)
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania ( - 14 € dziennie - wszystkie rachunki i Internet są w cenie)
  • zagraniczna umowa o pracę
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie