Spawacz MIG/ MAG (z własną maską) - Konstrukcje Stalowe * 17.30 € brutto/ h

Stawka

17.30
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Apeldoorn , Meppel , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent konstrukcji stalowych z okolic Zwolle, Kampen, Meppel, Ommen, Apeldoorn, poszukuje doświadczonych spawaczy - metoda MIG/ MAG z własną maską spawalniczą

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie metodą MIG/ MAG na podstawie rysunku technicznego dużych konstrukcji stalowych stosowanych w budownictwie infrastrukturalnym.
Do Twoich zadań należeć będzie również:
• kontrola jakości spoin i wykończenie
• konserwacja i dbałość o narzędzia pracy
• stosowanie się do przepisów BHP

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie w spawaniu metodą MIG/ MAG
  • Posiadasz własną maskę spawalniczą i aktualny certyfikat spawalniczy
  • Potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 17.30 € brutto/ h (560 € netto/ tydzień)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych lub za dopłatą 20 €/ tydzień 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****