Spawacz MIG MAG WIG

Kategoria

Spawacz MIG , Spawacz

Lokalizacja

Siegen , Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • spawanie nadwozi wagonów kolejowych, ścian bocznych, konstrukcji dachów
  • produkcja i montaż konstrukcji metalowych
  • spawanie podzespołów z aluminium
  • praca według rysunku technicznego
  • przeprowadzanie poprawek / kontrola jakości

Wymagamy:

  • wykształcenie zawodowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne certyfikaty spawalnicze
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikacje w miejscu pracy
  • gotowość do pracy na zmiany
  • dobra organizacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziany własny środek transportu

Oferujemy:

  • długoterminowa umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i  ubezpieczenie )
  • ponad taryfowe wynagrodzenie
  • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora  na każdym etapie rekrutacji
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie przez pracodawcę

Agnes Malinowska

EU Recruiting

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Tel.: +49 (0) 2401-3990-960

Mobil: +49 (0) 175 96 522 44

E-Mail: [email protected]

www.quip.de