SPAWACZ - MIG / MAG / WIG

Kategoria

Spawacz WIG , Spawacz

Lokalizacja

Berlin , Monachium , Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • spawanie części, podzespołów  i rur ze stali, stali szlachetnej, czarnej blachy
  • spawanie blachy 2-6 mm , spawanie blachy na kantach
  • obróbka metalu , wykończenie  części i podzespołów według instrukcji
  • czytanie rysunku  technicznego
  • kontrola jakości wykonanych elementów

Wymagamy:

  • odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w zawodowe
  • umiejętność spawania i certyfikaty
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie , motywacja do pracy

Oferujemy:

  • umowę o prace na warunkach niemieckich
  • umowa o prace na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym
  • wysokie wynagrodzenie  + kwatera gratis
  • dodatek zmianowy - 25 % godziny nocne, dodatek za prace w branży metalowej
  • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora  na każdym etapie rekrutacji
  • kwaterę załatwia  pracodawca

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Agnieszka Malinowska

EU Recruiting

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Mobil: +49 (0) 175 96 522 44

E-Mail: [email protected]

www.quip.de

Wybierz lokalizację:

Monachium (Niemcy) Berlin (Niemcy)