Spawacz MIG/ MAG * od 510 € NETTO/ tydzień (na rękę)

Stawka

510.00
(NETTO ZA TYDZIEŃ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Oss , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent konstrukcji stalowych z Oss,
poszukuje doświadczonych spawaczy MIG/ MAG

Uwaga! Oferta również dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie metodą MIG/ MAG stalowych elementów konstrukcji maszyn budowlanych, cystern, kratownic oraz konstrukcji małej infrastruktury. Do Twoich obowiązków będzie należeć:
• przygotowywanie materiałów, elementów stalowych
• kontrola wizualna, monitorowanie procesu pracy
• kontrola jakości spoin i wykończenie
• konserwacja i dbałość o narzędzia pracy
• stosowanie się do przepisów BHP (także wykorzystywanie odzieży trudnopalnej, rękawic roboczych i nauszników/ przyłbicy/ maski ochronnych)

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Masz doświadczenie jako spawacz MIG/ MAG

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), buty ochronne oraz drobne przybory kuchenne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: od 510 € netto/ tydzień - "na rękę",
    mieszkanie i ubezpieczenie opłaca pracodawca, 510 € netto to Twoja tygodniówka "na czysto" za 40h, bez nadgodzin)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy rowerem (4.5 km)