Spawacz MIG / MAG | Monter rur - B2B, Belgia - 24 -26 € netto/h

Stawka

2.00 - 24.00

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

  • drobne prace spawalnicze
  • piaskowanie
  • malowanie konstrukcji stalowych
  • montaż rur

Wymagamy

  • wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • VCA
  • certyfikatu A1 – jeśli nie posiadasz, podpowiemy jak go wyrobić
  • certyfikaty na podnośnik koszowy i wózek widłowy (lub podnośnik teleskopowy) – mile widziane
  • własnych narzędzi do montażu oraz demontażu części rur (opcjonalnie)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B
  • wynagrodzenie w wysokości 24-26 € netto/h (z możliwością negocjacji)
  • pracę w wymiarze 50 godzin tygodniowo, z możliwością nadgodzin
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • narzędzia
  • możliwość organizacji bezpłatnego transportu na początek i koniec kontraktu (w przypadku podróży autem służbowym, dojazd do Poznania jest po stronie pracownika)
  • 300 euro brutto za polecenie każdego elektryka, hydraulika, montera wentylacji, montera fotowoltaiki, montera modułów, spawaczy z min. 2 letnim doświadczeniem (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)
  • zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu