Spawacz MAG 136 – naprawa głowic wiertniczych - Belgia

Stawka

23.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

APV EU (KRAZ 24145) – agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego belgijskiego Klienta kandydatów na stanowisko:
Spawacz MAG 136 - naprawa głowic wiertniczych

Opis stanowiska:

  • demontaż uszkodzonych "zębów" z głowic,
  • oczyszczanie/szlifowanie powierzchni, żłobienie,
  • montaż poprzez spawanie nieuszkodzonych "zębów" metodą 136 (ESAB dual shield, drut z wypełnieniem rutylowym),
  • kontrola wizualna i kontrola pęknięć przy użyciu środka penetrującego.

Wymagania

  • własnej działalności + A1
  • sprzętu do pracy (obuwie ochronne, maska, spawalniczą odzież ochronną),
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenie na w/w stanowisku,
  • prawo jazdy kat B- mile widziane.

Nasza oferta

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę B2B,
  • prace na zmianie dziennej (6-18) lub nocnej (18-6)
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,
  • stawkę od 24 do 33 eur/ h (w zależności od roli, posiadania samochodu oraz pracy w trybie dziennym lub nocnym),
  • narzędzia,
  • zdalną opiekę koordynatora przez cały okres kontraktu,
  • 300 euro brutto za polecenie każdego elektryka, hydraulika, montera wentylacji montera fotowoltaiki, montera modułów, spawaczy z min. 2 letnim doświadczeniem (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca).