Spawacz

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Belgia

Firma projektuje niestandardowe koncepcje biur i tworzy inspirujące środowiska pracy.

Spawacz

Miejsce pracy: Pelt (Belgia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/as/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

spawanie półautomatem i/lub metodą TIG
przestrzeganie procedur i kontroli dobrej jakości
pracujesz na 2 zmiany, wczesną i późną, lub na nocną zmianę (możesz wybrać najlepszą dla siebie opcję)

Wymagania:

doświadczenie na danym stanowisku
umiejętność czytania rysunków
komunikatywna znajomość języka angielskiego
własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:

wynagrodzenie od 15,50 € do 17 € brutto/h (w zależności od Twojego doświadczenia)
Dodatek zmianowy - 7,5% na zmianę wczesną i późną oraz 12,5% na zmianę nocną
+ 7,55 € czeków na posiłki za przepracowany dzień
zapewnione zakwaterowanie płatne przez pracownika 75 € tygodniowo za pokój 1-osobowy