Spawacz 135-136, Norwegia, 240 nok brutto/h

Stawka

240.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Norwegia

Opis stanowiska

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Spawacz 135-136

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie;
  • aktualne CV;
  • referencje potwierdzające doświadczanie;
  • spawanie metodami 135-136;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Nasza oferta

  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • umowę o pracę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy;
  • wynagrodzenie: 240 NOK brutto/godzina
  • zakwaterowanie (koszt ok. 2500 NOK/ miesiąc), w tym media oraz internet;
  • zwrot kosztów przelotu do Norwegii przez norweskiego pracodawcę;
  • możliwość długoterminowej współpracy;
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.