Ślusarz/Spawacz

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Francja , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Francja
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Oberschaeffolsheim, Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Opis stanowiska:

Naprawa maszyn budowlanych w warsztacie
Półautomatyczne spawanie części (MIG)
Spawanie palnikiem
Cięcie, produkcja i montaż części blaszanych
Umiejętność czytania rysunku w celu wykonania i spawania części

Wymagania:

Doświadczenie w spawaniu i ślusarstwie

 Oferujemy:

Zatrudnienie na kontrakt francuski
Wynagrodzenie: 13 - 14 € brutto/h
Gwarantowany czas pracy 39h/tygodniowo
Nadgodziny liczone +25% do stawiki podstawowej
Dieta wypłacana w dni pracujące: 8 € netto/dzień
Zapewnione zakwaterowanie we Francji
Płatne dni świąteczne, wypłacane na podstawie wynagrodzenia za 7h pracy
Zwrot kosztów przejazdu dla kierowcy na podstawie rachunków (PL-FR, FR-PL): 150€