SERWIS WYMIANY OPON, € 550 NETTO TYG. Z DOŚWIADCZENIEM. HOLANDIA, rejon Breda/Dordrecht

Stawka

550.00
(NETTO )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Breda , Dordrecht , Breda , Holandia

Opis stanowiska

Poszukiwany profil:

Poszukujemy wykwalifikowanego montera opon do samochodów osobowych i ciężarowych, który dołączy do naszego zespołu.
Jako monter opon do samochodów ciężarowych będziesz odpowiedzialny za montaż, konserwację i naprawę opon do samochodów osobowych i ciężarowych.
Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale chciałbyś zdobyć nowe doświadczenie- również jesteś mile widziany!

Twoje obowiązki:

Montaż opon: montowanie, wyważanie i instalowanie opon w różnych pojazdach użytkowych, w tym ciężarówkach, autobusach i przyczepach, zgodnie ze specyfikacjami producenta i wytycznymi bezpieczeństwa.
Konserwacja opon: wymiana opon, przeglądy i kontrola ciśnienia, w celu przedłużenia żywotność opon i zapewnić optymalne osiągi pojazdu.
Naprawa opon: identyfikowanie usterki, naprawa przebicia, przecięcia i innych uszkodzeń opon, stosowanie metod naprawy zgodnych ze standardami branżowymi, zapewniającymi bezpieczeństwo użytkowania opon.
Regulacja geometrii: w razie potrzeby asysta przy procedurach ustawiania geometrii kół, w tym pomiar i regulacja kątów zbieżności.
Obsługa klienta: kontkat się z klientami w profesjonalny i uprzejmy sposób, udzielanie porad i rekomendacji związanych z oponami.
Zarządzanie zapasami: monitorowanie poziomu zapasów opon, w razie potrzeby zamawianie nowych opon i prowadzenie dokładnej dokumentacji sprzedaży i montażu opon.
Zgodność z bezpieczeństwem: przestrzeganie protokołów i wytycznych bezpieczeństwa, w tym odpowiednich technik podnoszenia i stosowania środków ochrony osobistej (PPE), w celu utrzymania bezpiecznego środowiska pracy.
Konserwacja sprzętu: wykonywanie podstawowej konserwacji sprzętu do montażu opon.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- Komunikatywny angielski lub niderlandzki
- Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
- Udokumentowane doświadczenie na stanowisku montera opon pojazdów ciężarowych lub na podobnym stanowisku.
- Znajomość różnych typów opon do samochodów ciężarowych i ich zastosowań.
- Znajomość sprzętu do montażu opon, w tym montażownic do opon, wyważarek do kół i maszyn do ustawiania geometrii kół.
- Zdolności mechaniczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
- Umiejętności obsługi klienta i komunikacji.
- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
- Praca w centrum serwisowym opon, na zewnątrz lub u klienta.

Wymagania fizyczne:

- Możliwość podnoszenia ciężkich opon i sprzętu.
- Zręczność manualna i koordynacja wzrokowo-ruchowa podczas montażu opon.
- Praca w różnych warunkach atmosferycznych.

Nasza oferta

Co oferujemy?

€ 450 do 550,00 tygodniowo/ w zależności od doświadczenia (po odjęciu kosztów pokoju 1 osobowego)
Tygodniowe wypłaty
40 h tygodniowo + możliwość nadgodzin
Nadgodziny płatne ze stawką 125%
Opiekę polskiego koordynatora
Możliwości rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie zdrowotne i plany emerytalne
Ubezpieczenie: € 33,54/ tyg.