Rzeźnik Wykrawacz Szwajcaria

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy,Szwajcaria, Holandia, UK, Irlandia, gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:⇒ MIEJSCE PRACY: SZWAJCARIA
⇒ ZAROBKI: 28-35 CHF/H BR.
⇒ KONTRAKT NA OKRES: NIEOKREŚLONY
⇒ ZAKRES PRACY: ROZBIERANIE MIĘSA, TRYBOWANIE KOŚCI, OBRÓBKA MIĘSA, KROJENIE RAGOUT

Wymagania:

Wymagania:

szkoła zawodowa nie jest wymagana
doświadczenie 2 letnie wymagane
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale mile widziana
Zachowanie zorientowane na zespół
Elastyczność, niezawodność,
sprawność fizyczna i zdolność do samodzielnej pracy
przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim  poprzez formularz pod ogłoszeniem
dyspozycyjność,
chęć do wyjazdu za granicę,
posiadanie własnego samochodu,

Oferujemy:

Zarobki: 28-35 CHF na godz. w zależności od doświaczenia
Uzyskanie wszystkich pozwoleń (pozwolenie na pracę, pozwolenie na pobyt), które są niezbędne do podjęcia pracy w Szwajcarii.
Szwajcarską umowę o pracę i ubezpieczenie w Szwajcarii
Zakwaterowanie (pensjonat, kwatery prywatne) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty wynoszą od ok. 400, - do ok. 800, - CHF/ miesiąc załatwia pracodawca - płaci pracownik
Normalne dni robocze to od poniedziałku do piątku. Nadgodziny będą możliwe po uzgodnieniu.

formularz https://www.adkpoland.eu/ogloszenia/rzeznik-rozbieracz-miesa-szwajcaria/