Rzeźnik wykrawacz Holandia

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Holandia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: Rzeźnik wykrawacz Holandia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Praca z nożem: rozkrajanie, porcjowanie, obróbka kawałków mięsa
  • Oddzielanie skóry od kości
  • Pakowanie kawałków mięsa i przygotowywanie do wysyłki
  • Czyszczenie stanowiska pracy
  • Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika

Wymagania:

  • Chęci do przyuczenia się na danych stanowiskach
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dostępność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie 12,00  - 14,50 Euro/godzinę brutto
  • Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy