RZEŹNIK / WĘDLINIARZ niemiecka umowa o pracę, komfortowe zakwaterowanie, praca od zaraz!

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Regensburg , Hamburg , Stuttgart , Niemcy

Opis stanowiska

  • Produkcja wędlin
  • Porcjowanie mięsa
  • Obsługa nowoczesnych maszyn rzeźniczych
  • Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy
  • Kontrola jakości produktów

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe jako rzeźnik, masarz lub pokrewne
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, mile widziane doświadczenie w pracy jako rzeźnik/masarz w Niemczech
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy i własny samochód (warunek konieczny)

Nasza oferta

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok 2300 euro netto/ etat
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatne) – pokoje jednoosobowe z WiFi
  • Praca w godzinach 5 – 14 ( w wyjątkowych przypadkach praca również w soboty)
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.