Praca Niemcy dla dwóch osób w zakładzie mięsnym. Pomocnik Niemcy. Rzeźnik za granicą. Praca z darmowym zakwaterowaniem

Stawka

1 850.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Wiesbaden , Waghäusel , Niemcy

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Rzeźnik i pomocnik

Wymagania

  • wymagane jest auto na dojazd
  • komunikacja w języku niemieckim oraz doświadczenie w pracy na nożu/podanym stanowisku – rzeźnik
  • dyspozycyjność
  • chęci do pracy – pomocnik

Nasza oferta

  • praca na 1 zmianę
  • stawka podstawowa dla rzeźnika to 13,50€ brutto + 2€ netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • stawka dla pomocnika bez diety – 13,50€ brutto
  • zapewnione zakwaterowanie, darmowe – pracownik nie ponosi kosztów
  • pomocni tylko chęci do pracy – wszystkiego nauczymy
  • umowa na warunkach niemieckich
  • opieka polskojęzyczna
  • posiadamy bank godzin