RZEŹNIK - Trybowanie i Rozbiór Mięsa * 16.91 € brutto/ h + nadgodziny + wakacyjne

Stawka

16.91
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Nasz klient, przetwórnia wieprzowiny z okolic Maldegem, Ruiselede,
poszukuje doświadczonych rzeźników

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• pracę przy produkcji mięsa wieprzowego
• trybowanie, rozbiór, wykrawanie, obróbka i porcjowanie mięsa
• oddzielanie, pozyskiwanie i przetwarzanie podrobów
• krojenie, sortowanie narządów
• dobór narzędzi i maszyn (a także dbałość o ich czystość)
• dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy

Praca na 1 zmianę

Oferta dla osób przebywających w Polsce, start pracy zorganizowany w poniedziałki, zapraszamy do przyjazdu w weekend.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Jesteś doświadczonym rzeźnikiem
  • Korzystasz z aplikacji Teams lub WhatsApp (wideorozmowa kwalifikacyjna)
  • Mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 16.91 € brutto/ h + nadgodziny (150 %) + wakacyjne
    (pierwsze wynagrodzenie w trzecim tygodniu pracy)
    Uwaga! Bony żywnościowe do wykorzystania w:
    piekarniach, sklepach mięsnych, supermarketach (7.75 € za każdy przepracowany dzień)
  • Belgijską umowę o pracę i ubezpieczenie (ok. 10 €/ m-c)
  • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, koszt 110 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym (ok. 30 km) - kaucja zwrotna za wypożyczenie samochodu (60 €)
  • Pomoc w organizacji transportu do Belgii spod adresu zamieszkania