Rzeźnik Niemcy. Praca dla fachowca z doświadczenie. Bez znajomości języka.

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Wittlich , Niemcy

Opis stanowiska

Rozbiór, wykrawanie wieprzowiny i wołowiny.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Nasza oferta

Oferujemy:
– min 1700 euro netto miesięcznie z możliwością podwyżki
– zapewniona kwatera 200€/miesięcznie – po 3 miesiącach darmowa
– praca od zaraz
– umowa niemiecka
– brak zeit konta
– opieka polskojęzyczna

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.