Robotnik ziemny przy układaniu sieci i kabli z podstawowym niemieckim - darmowe zakwaterowanie - niemiecka umowa

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Nasza oferta

Niemiecka firma specjalizująca się w branży telekomunikacyjnej zatrudni pracowników na stanowisko:

Robotnik ziemny

Miejsce pracy:
Hamburg i okolice, land Mecklenburg-Vorpommern

Stawka:
14-18 euro brutto/h

Zadania:

  • Kopanie rowów i dołów,
  • Odbudowy nawierzchni asfaltu, kostki brukowej, terenów zielonych,
  • Układanie kabli oraz rur,
  • Obsługa sprzętów oraz maszyn budowlanych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ziemnych,
  • Język niemiecki w stopniu przynajmniej podstawowym.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony,
  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Nagrody, bonusy, dopłata +2 euro/h za pracę w Hamburgu.

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.