robotnik torowy, pracownik koleji, Niemcy Berlin lub Bautzen (kolo granicy) darmowa kwatera

Stawka

2 900.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Hoyerswerda , Berlin , Bautzen , Niemcy

Opis stanowiska

  • prace przy kladzeniu torow, torowisk, podkladow kolejowych
  • kladzenie  szyn, przygotowywanie torow w warsztacie i na drodze (na koleji)

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego: podstawy lub podstawy angielskiego
  • doswiadczenia w zawodzie (min 5-6 msc)

Nasza oferta

  • wynagrodzenie: od 2800-2900€ brutto podstawy na start i po okresie probnym podwyzka
  • premia roczna okolo 1200€
  • praca na pelen etat 169 godzin w miesiacu
  • nadgodziny mozliwe i platne extra 25%
  • dodatki za niedziele i swieta (50 i 100% extra)
  • niemieckie ubezpieczenie emerytalno-rentowe, (EXTRA EMERYTURA OD FIRMY, dodatkowo do panstwowej) socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce
  • Zakwaterowanie (pojedyncze pokoje)  darmowe
  • diety 14/28€