Operator CNC

Stawka

16.00 - 19.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Oostkamp , Belgia

Poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyn CNC.

Miejsce pracy: Oostkamp (Belgia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ES/as/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- Obsługa i ustawianie (frezowanie, toczenie, szlifowanie) niedawno zakupione wysokiej klasy maszyny sterowane CNC
- Produkcja części metalowych
- Wymiana niezbędnego okucia do produkcji części
- Czytanie planów technicznych.
- Odpowiedzialność za jakość gotowych części
- Odpowiedzialność za konserwację zapobiegawczą maszyny
- Uruchamianie i monitorowanie produkcji (przedprodukcja, produkcja seryjna)
- Sprawdzanie wyprodukowanych części
- Dostosowanie narzędzia do pozycjonowania i mocowania części
- Zwracanie uwagi na składowanie maszyny i przejazdy
- Montaż i regulacja narzędzi tnących, ustawianie i mocowanie część oraz ustawianie parametrów obróbki (prędkość, postęp, przepustowość, smarowanie)
- Wykonywanie podstawowej konserwacji zapobiegawczej lub naprawczej maszyn lub urządzeń

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Własny samochód na dojazdy do pracy
- Niezbędne jest jedno szkolenie techniczne
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Wymagane doświadczenie
- Poczucie odpowiedzialności i inicjatywa
- Lubisz różnorodność w pracy

Oferujemy:

- Zróżnicowana praca w firmie high-tech z kilkoma niedawno zakupionymi maszynami
- Przyjemna atmosfera i pracownicy, którzy pracują w zespole
- Po intensywnym szkoleniu będziesz odpowiedzialny za około jedną maszynę
- Pracujesz na pełen etat w systemie 3 zmianowym, średnio 4 dni w tygodniu (36h40 tygodniowo). Dzięki temu pracujesz w systemie zapewniającym dobrą równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, przynajmniej w przypadku dni wolnych w tygodniu
- Dzięki szkoleniom wewnętrznym masz szansę na ciągłe doskonalenie i rozwój w pracy
- Płaca od 16 € b/h do 19 € b/h
- Zapewnione zakwaterowanie płatne przez pracownika w pokojach 1-osobowych w kwocie 75€ tygodniowo lub w pokojach 2-osobowych płatne 55€ tygodniowo
- Stabilne zatrudnienie