*Pracownik załadunku i rozładunku. BELGIA Sint-Niklaas / Antwerpia od € 14,49€ - 18,11€/h

Stawka

18.11
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Beveren , Temse , Belgia

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – odpowiedzialnego za dystrybucje ubrań, takich marek jak: i Timberland, Kipling, The North Face i Smartwool, będącego jednym z największych firm logistycznych na świecie i w Belgii- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Sint-Niklaas/Rejon Antwerpia, Belgia

Zakres obowiązków:

Do głównych zadań należy załadunek i rozładunek (ręczny) zamówień trafiających do klientów oraz tych pochodzących od dostawców, maksymalna waga przesyłki to 20 kg.
Zostaniesz poproszony o pracę w systemie 3 zmianowym.

Wymagania

Czego oczekujemy?

Odpowiednie doświadczenie będzie zaletą
Język Komunikatywny angielski jest koniecznością
Prawo jazdy mile widziane
Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, konsekwencja, umiejętność szybkiego uczenia się

Nasza oferta

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach
Gwarantowane 39 h tygodniowo
stawkę: 14,49 € brutto/h + dodatki:łącznie na godz.: € 16,22 dniówki i € 18,11 nocki
Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

DODATKI ZMIANOWE:
OD PONIEDZIAŁKU – PIĄTEK
I zmiana obrotowa:
• Wczesna: 6:00-14:00, piątek: 6:00-13:00
• Późna: 14:00-22:00, piątek: 13:00-20:00
II stała zmiana nocna:
• Noc: pon. – czw. 22:00-6:00, niedziela: 23:00-6:00 – (1 godzina w niedzielę przy 200%)

12% wczesnej zmiany - € 16,22/H
12% późnej zmiany - € 16,22/H
25% na noc - € 18,11/H

Możliwość nadgodzin (nie w dużej ilości, płatne 150%)
Zakwaterowanie płatne 95€ (pokój dwuosobowy) lub 145€ (pokój jednoosobowy)
Bon żywnościowy o wartości 8€/dzień (1,09€ podatku)
Dodatek wakacyjny – 15,38 % rocznych zarobków brutto
Premię roczną – 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne – 9 €/miesięcznie