Operator wózka widłowego- Belgia, 15,67EUR+dodatki!

Stawka

15.67

Lokalizacja

Gent , Belgia

Opis stanowiska:

Do obowiązków będzie należało: - Rozładunek i załadunek kontenerów oraz przyczep, - Odbieranie palet za pomocą skanera ręcznego, - Przewożenie palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej.

Wymagania:

Wymagania: - Język angielski na poziomie komunikatywnym, - Doświadczenie na magazynie oraz w prowadzeniu wózków widłowych z długimi i/lub krótkimi widłami, - Samochód- mile widziany

Wybranym kandydatom oferujemy:

Oferujemy: - Stawka 15,67 euro, - Możliwość nadgodzin- dla chętnych, - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Ekwiwalent żywieniowy, - Dodatek samochodowy i kilometrowy, - Premia za amortyzację prywatnego samochodu, - Zwrot połowy kosztów za parking i bilety na komunikację miejską, - Ubezpieczenie zdrowotne w Polsce, - Płatny urlop lub ekwiwalent urlopowy w przypadku jego niewykorzystania, - Zakwaterowanie- mieszkania są w pełni wyposażone, - Atrakcyjna premia roczna.