Pracownik robót ziemnych z prawem jazdy C/CE

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Dla naszego  klienta specjalizującego się w budownictwie inżynieryjnym w wierceniu gruntu, systemach geotermalnych i drenażu pionowym przy użyciu żwiru w regionie Houthalen - Helchteren, poszukujemy pracownika ziemnego z prawem jazdy CE.

Miejsce pracy: Belgia

Wykształcenie: średnie

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Prace ziemne, wykopowe (zadania w zależności od zapotrzebowania - szkolenie wewnętrzne w firmie)
Jesteś kierowcą  - będzie dowozić materiał na plac budowy

Wymagania:

Jesteś elastyczny jeśli chodzi o różnorodność zadań i obowiązków
Nie masz nic przeciwko pracy na zewnątrz
Nie boisz się zakasać rękawy
Mówisz komunikatywnie niderlandzku i/lub angielsku;
Potrafisz dobrze pracować w zespole
Prawo jazdy C lub CE

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskie
Zarobki:  od 17-18  w zależności od doświadczenia
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275