Kierowca C, C+E

Stawka

16.41
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Breda , Eindhoven , Rotterdam , Breda , Anglia

Poszukujemy kierowców C,C+E chcących podjąć stałą pracę, na początek umowa na pół roku. Praca polega na rozwożeniu towarów po supermarketach, Średnio są to dwa kółka za każdym kółkiem jeden bądź 2 sklepy.

Zakres obowiązków:

Praca polega na rozwożeniu towarów po supermarketach, załadunek i rozładunek należy do obowiązków kierowcy.

  • Zakwaterowanie pokój jednoosobowy
  • Dojazd do pracy
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Wynagrodzenie według stawek TLN, w zależności od doświadczenia stawka minimalna D5 €16,41 brutto na godzinę
  • Nadgodziny płatne 130%, soboty 150%, niedziele i święta 200%
  • Dodatek nocny za pracę w nocy
  • Praca z perspektywą stałego zatrudnienia
  • Możliwy system pracy 3/1 lub 4/1 w niektórych przypadkach
  • Odzież robocza
  • Wypłaty w systemie tygodniowym