Pracownik robót ziemnych

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Emmeloord , Holandia

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych klientów 2 osób na stanowisko: Pracownik robót ziemnych.

Miejsce pracy: Holandia, Buitenpost

Zakres obowiązków:
- układanie w wykopach rur, kabli lub kanalizacji,
- usuwanie z wykopów starych instalacji,
- budowa wpustów ulicznych lub ścianek grodziowych,
- pomoc operatorowi koparki przy pracach związanych z prowadzeniem wykopu,
- naprawy nawierzchni chodników,
- prace pomocnicze przy niwelacji terenu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- posiadania dobrej sprawności fizycznej,
- gotowości do pracy na zewnątrz,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- posiadania certyfikatu VCA – mile widziane (istnieje możliwość jego wyrobienia w czasie zatrudnienia),
- dyspozycyjności do pracy całorocznej,
- umiejętności pracy w zgranym zespole,
- silnej motywacji do wykonywania pracy,
- posiadania prawa jazdy kat. B.

Nasza oferta

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
-najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 78.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),
- pracę w wymiarze 40 godzin przez 5 dni w tygodniu,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 33.46 Euro tygodniowo,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oferowanych przez pracodawcę,
- dodatek wakacyjny i urlopowy,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 15.24 EUR