Stolarz

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Emmeloord , Holandia

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, znanego na całym świecie dystrybutora towarów niespożywczych, poszukujemy osoby na stanowisko: Stolarz. Firma ta jest międzynarodowym importerem z oddziałami w ponad 24 krajach. Codzienna wysyłka jest zapewniona przez własne centra dystrybucji z nowoczesnym zapleczem logistycznym. Będziesz pracować w zespole, składającym się z 15 współpracowników. Ty i Twój zespół podlegacie menadżerowi działu wystawienniczego.

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Zakres obowiązków:
- samodzielne wykonywanie różnorodnych prac związanych z budownictwem wnętrz salonów wystawienniczych,
- montaż i demontaż rusztowań,
- tworzenie różnorodnych prezentacji produktów dla artykułów w salonie firmowym,
- budowanie stanowisk i organizacja targów za granicą,
- okazjonalnie pomaganie przy projektowaniu zagranicznych salonów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- posiadania odpowiedniego wykształcenia w zakresie budownictwa wnętrz (stolarstwo, monter zabudowy, technik wykończenia wnętrz),
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- posiadania co najmniej 3 letniego doświadczenia zawodowego jako wykonawca wnętrz lub na podobnym stanowisku,
- motywacji i zorientowania na cel,
- odpowiedzialności, uczciwości i lojalności,
- dyspozycyjności do pracy stałej,
- gotowości do pracy w delegacji (kilka razy w roku),
- posiadania prawa jazdy kat. B.

Nasza oferta

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro, dla osoby z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
- pracę w wymiarze 38-45 godzin tygodniowo,
- jeśli ta praca okaże się idealna dla Ciebie, oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony,
- samochód służbowy (również do celów prywatnych za dodatkową opłatą),
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oferowanych przez pracodawcę,
- najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 78.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),
- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców aut służbowych (od 2.50 do 15.00 Euro/Dzień),
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 33.46 Euro tygodniowo,

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi od 16.50 do 17.86 EUR (możliwość negocjacji stawki w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji).