Pracownik produkcji wagonów kolejowych ; Belgia; 16,75 EUR b/h + dodatki

Stawka

16.75
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Montaż poszczególnych elementów zgodnie z instrukcją.

Wymagania:

Wymagania:

  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie A2/B1,
  • Doświadczenie i Umiejętności techniczne.
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
  • Mile widziany samochód na wyjazd

Wybranym kandydatom oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 16,75 EUR b/H wypłacane w EUR
  • + 14% dodatek zmianowy
  • Ekwiwalent żywieniowy- 6 EUR dziennie
  • Dodatek transportowy dla każdego pracownika 30 EUR
  • Dodatek dla kierowcy - 100 EUR netto + rozliczenie kilometrówki!
  • Zapewniamy zakwaterowanie - na wysokim standardzie!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia Hestia,
  • Po przepracowaniu 2 miesięcy możliwość zdobycia premii rocznej wypłacanej przez Urząd belgijski!
  • Opieka biura w trakcie procesu rekrutacyjnego oraz w trakcie współpracy!