Mechanik przemysłowy

Stawka

15.44 - 19.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Belgia

Progress Group specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników.

Jesteśmy renomowaną agencją pracy tymczasowej w Belgii (numer licencji 2268/UC). Zapewniamy dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, zgodnie z najwyższymi standardami BHP, potwierdzonymi certyfikatem VCU.
Budujemy trwałe relacje oparte na zaufaniu i uczciwości.
Rozwijaj swoją karierę z nami, znajdując idealne miejsce pracy dla Ciebie

Miejsce pracy: Antwerpia (Belgia)

Numer referencyjny: 2501/MP/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn oraz urządzeń przemysłowych
  • Demontowanie zespołów lub podzespołów maszyn i urządzeń.
  • Właściwe ustawianie, dokręcanie i luzowanie połączeń śrubowych i kołnierzowych
  • Podstawowa obróbka metali: wiercenie, piłowanie, szlifowanie, cięcie
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej
  • Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym maszyn i urządzeń przemysłowych we współpracy z przełożonym

Wymagania:

  • Znajomość mechaniki nabyta poprzez wykształcenie lub doświadczenie zawodowe.
  • Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami
  • Wiedza na temat napędów, łożysk, połączeń mechanicznych
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność spawania jest dodatkowym atutem
  • Ważny certyfikat VCA (lub chęć jego uzyskania)
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (na poziomie komunikatywnym A2)
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)
  • Aktualne CV

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach
  • Umowę belgijską w połączeniu z programem szkoleniowym
  • Premie i dodatki
  • Dodatkowe vouchery na jedzenie oraz vouchery ekologiczne
  • Płatne nadgodziny
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • Możliwość zakwaterowania
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Wsparcie administracyjne

Jesteś zainteresowany?