Pracownik produkcji - pakowanie sałatek

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Good Job&Tax - jesteśmy profesjonalną agencją pośrednictwa pracy z 11 letnim stażem. Zaufały nam tysiące zadowolonych pracowników oraz czołowe agencje pracy na terenie Holandii, co daje nam możliwość zapewnienia kandydatom pełnej opieki w czasie trwania kontraktu. Posiadamy certyfikat wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 11653. Co roku zapewniamy pracę w Holandii dla 2000 osób. Teraz czas na Ciebie, przekonaj się, że warto.

Miejsce pracy: Holten (Holandia)

Numer referencyjny: KRAZ 11653/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:Praca wewnątrz zakładu pracy na produkcji przy pakowaniu dań i żywności wegetariańskiej. Produkty są wkładane do pudełek, zabezpieczane folią, a następnie wkładane do kartonów, z nazwą produktu.

MIEJSCE PRACY: Holandia, HOLTEN

Stawka brutto: €12,11/h + dodatki zmianowe

Dodatki zmianowe:

(2 godziny od 20.00 - 22.00 z dodatkiem 30% tj. €15,74/h) reszta godzin bez dodatku

Zmiana nocna: 22.00 - 6.00 z dodatkiem 50% (wszystkie godziny) tj. €18,17/h

Wymagania:

  • angielski
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
  • sprawne rozliczenie podatku po powrocie

Zainteresowany?