Pracownik produkcji - Pakowanie Cykorii * 13.27 € brutto/ h

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, firma zajmująca się dystrybucją warzyw z okolic Andijk, Liederik, poszukuje pracowników produkcji do pracy przy cykorii

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne zadania produkcyjne przy pracy z cykorią. Do Twoich obowiązków należeć będzie praca na hali na linii produkcyjnej. Będziesz odpowiedzialny za obrywanie ogonków i suchych liści, pakowanie oraz układanie do pojemników zbiorczych.

Praca na 1 zmianę.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV ze zdjęciem w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Masz doświadczenie w pracy na podobny stanowisku
  • Jesteś dokładny i sumienny w wykonywanych obowiązkach
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego i prawo jazdy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym (co piątek): 13.27 € brutto/ h + nadgodziny
    (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)
  • Zakwaterowanie - płatne w dniu przyjazdu - koszt 120 € tygodniowo (pokoje 1 lub 2-osobowe)
  • Przyjazd na lokację ZAWSZE w poniedziałek
  • Umowa na warunkach holenderskich i ubezpieczenie (koszt na tydzień 35 €)
  • Dojazd do pracy rowerem (około 10 km)
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****