*PRACOWNIK PRODUKCJI. HOLANDIA, Nunspeet/ PRAWO JAZDY WYMAGANE! € 15,33/h

Stawka

15.33
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Nunspeet , Harderwijk , Epe , Holandia

Opis stanowiska

arvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta w (8071) Nunspeet poszukujemy oosby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska pracy:

Sortowanie jajek
Umieszczanie jajek w maszynie
Czyszczenie skrzynek
Kontrola jakości jaj
Czyszczenie maszyn

Wymagania

Czego oczekujemy?

- Prawo jazdy kat. B
- Angielski dobry komunikatywny A2/B1

Nasza oferta

Co oferujemy?

- Stawkę godzinową podstawową € 13,33/h + dodatek 15% do każdej godziny łącznie € 15,33/h brutto
- Praca na 2 zmiany; 06:00 - 14:00 & 14:00 - 22:00 / 38 godzin tyg.
- Dodatki zmianowe: Pon-Sb 13:00 115-120% / Sobota 13:00-00:00 150% Niedziela 200% Overtime: Mo-Fri 130% / Saturday 150% & Sunday 200%
- Dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki)
- Wypłaty tygodniowe
- Stabilna praca w systemie dwuzmianowym
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze i rękawice
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie