Pracownik produkcji/ Betoniarnia - prefabrykaty * 2100 - 2900 € brutto/ miesiąc

Stawka

2 900.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Veghel , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent prefabrykatów z okolic Veghel, poszukuje pracowników produkcji - prefabrykatów

Osoby na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za produkcję prefabrykatów za pomocą maszyny. Będziesz pracować w zakładzie produkcyjnym, zarówno samodzielnie jak i w zespole. Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • wykonywanie prefabrykatów za pomocą maszyny
  • kontrola wyprodukowanych elementów
  • zapewnienie dalszej obróbki
  • szlifowanie, cięcie i kształtowanie elementów

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie na pracy na produkcji

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym lub miesięcznym: 2100 - 2900 € brutto/ miesiąc
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 110 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 33.42 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym (około 30 km)
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****