Pracownik ogólnobudowlany- Niemcy. Dojazd i kwatera. 13 euro/h na rękę.

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Berlin , Hannover , Niemcy

Nasza oferta

Znana polska firma budowlana z kilkunastoletnią tradycją, prężnie działająca na terenie Niemiec, Austrii i Holandii, specjalizująca się w budownictwie konstrukcyjnym, zatrudni Pracownika na stanowisku:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Niemcy
Inwestycje: budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe, lokale użyteczności publicznej
Wynagrodzenie: na początek 10-13euro/h na rękę.

Zadania:

  • Praca na budowie obiektów kubaturowych i przemysłowych przy montażu i demontażu prefabrykatów.
 Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracach na budowie,
  • Znajomość obsługi zwyżki,
  • Wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,
  • Znajomość materiałów.
Firma gwarantuje:
  • Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • Transport z Polski do miejsca pracy w Niemczech,
  • Możliwość pobrania zaliczki,
  • Bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu i mediów – bardzo dobre warunki,
  • Przejazdy na terenie Niemiec,
  • Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież ochronną,
  • Gwarancję godzin,
  • Zjazdy do Polski na co drugi weekend,
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Przed wyjazdem koniecznie jednorazowe spotkanie w siedzibie firmy.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.