Pracownik myjni naczep, Szwecja

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Göteborg , Szwecja

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • mycie naczep i samochodów ciężarowych z użyciem nowoczesnego sprzętu,
  • drobne prace wewnątrz i na zewnątrz warsztatu, np. sortowanie opon, pomoc przy naprawach mechanicznych,
  • może pojawić się konieczność przestawienia pojazdów na placu.

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację ze współpracownikami,
  • prawo jazdy kat. B (CE będzie atutem),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest konieczne,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Nasza oferta

  • zatrudnienie w oparciu o umowę lub własną działalność,
  • długoterminową współpracę,
  • możliwość rozwoju w kierunku stanowiska mechanika naczep,
  • możliwość zjazdów do domu,
  • minimum pełen etat,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę konsultantów przed i po podjęciu zatrudnienia.