Pracownik montażu w Sprang-Capelle

Kategoria

Prace budowlane

Lokalizacja

Breda , Tilburg , Bleiswijk , Breda , Holandia

Opis stanowiska

Wynagrodzenie
€15,00 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Sprang-Capelle, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Kiefel Packaging B.V. to firma technologiczna zajmująca się produkcją opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych i włókien. Koncentrując się na technologiach termoformowania, najwyższej jakości i niezawodności, firma jest światowym liderem.

Jako pracownik montażu jesteś odpowiedzialny za montaż złożonych form i części form. Na podstawie próbki lub instrukcji, montujesz maszyny termoformujące, części chłodzące i medyczne, sprawdzasz jakość i umieszczasz części na paletach. Ze względu na to, że niektóre formy składają się z 500 do 700 różnych części, będziesz pracować z różnymi częściami, używając narzędzi ręcznych.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dzienną zmianę od 7:45 do 16:45. Jest możliwość rozpoczynania pracy wcześniej, więc koniec pracy również będzie szybciej, jednak godziny pracy muszą być ustalone pomiędzy tobą a firmą. W sumie będziesz pracować około 40 godzin tygodniowo.

W pierwszych dniach będziesz powitany przez zespół, gdzie dostaniesz odpowiednie instrukcje, poznasz wymogi bezpieczeństwa i szkolenie, które przygotuje cię do pracy. Dołącz do tego zespołu jako pracownik montażu!

Obowiązki

  • Praca na linii montażowej
  • Montaż części
  • Zarządzanie częściami
  • Sprawdzanie jakości
  • Praca z elektronarzędziami
  • Praca z narzędziami ręcznymi
  • Podnoszenie paczek o różnym ciężarze
  • Dbanie o miejsce pracy

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w inżynierii mechanicznej
  • Potrafisz korzystać z elektronarzędzi i narzędzi ręcznych
  • Posiadasz prawo jazdy - kategoria B
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka angielskiego

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7