Pracownik montażowy (namioty, hale), 2500€ netto/mc, Kessel, Holandia

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Venlo , Roermond , Holandia

Opis stanowiska

  • montaż namiotów, hal, supermarketów i innych konstrukcji według zapotrzebowania klientów
  • praca w różnych częściach Holandii i Europy
  • praca głównie od poniedziałku do piątku (sporadycznie w weekendy i w godzinach nocnych)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego
  • chęć pracy na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych
  • umiejętności techniczne
  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • umowę na holenderskich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • wynagrodzenie 13,27-15€ brutto/h
  • wypłata miesięczna około 2500€ netto
  • dodatek za dojazd do prac
  • 14€ netto dodatku za każdą przepracowaną noc
  • możliwość nadgodzin (nadgodziny płatne - dni powszednie 125%, soboty 150% oraz niedziele i święta 200%)
  • dieta 6,20€ netto/dzień
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień (B-VCA, wózki widłowe)
  • możliwość rozwoju zawodowego (np. brygadzista, pierwszy mechanik) i zdobycie ciekawego doświadczania na różnych projektach w różnych częściach Europy