Pracownik magazynu - zbieranie zamówień do €18,53/h

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Tiel , Holandia

Opis stanowiska: będziesz pracować w magazynie. Twoja praca będzie polegała na zbieraniu zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego, obsługa i jazda wózkiem widłowym. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie produktów.Praca na różnych działach.

GDZIE? Holandia, Tiel

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa wyniesie €12,96/h + 1,04 ADV - €13,09/h nrutto

Stawka za nadgodziny €17,49/h+ 1,04 ADV =  €18,53 brutto

Wymagania:

  • angielski
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie