Pracownik magazynu + reachtruck - 35h w tygodniu

Stawka

13.80 - 14.30
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Staphorst poszukujemy pracownika z doświadczeniem w pracy na magazynie i uprawnieniami na wózek widłowy boczny.
Do obowiązków będą należeć ogólno pojęte prace magazynowe, czyli pikowanie, rozwożenie asortymentu na lokacje wózkami EPT jak i wózkiem wysokiego składu (reachtruck). Wymagany certyfikat na wózek.

Praca na jedną zmianę, start pracy uzależniony od transportu, czasem więc na 8:00, czasem na 11:00.

Średnio 34-38 godzin w tygodniu.

Wymagania

- doświadczenie na magazynie
- uprawnienia na wózek widłowy boczny (reachtruck)
- dobry angielski lub holenderski
- dostępność do pracy na dłuższy cza
- możliwość odbycia rozmowy rekrutacyjnej na firmie w Staphorst

Nasza oferta

- umowa z Holenderskim biurem
- wypłaty tygodniowe
- możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym
- stawka może być uzależniona od doświadczenia